Nominace na jachtaře roku 2020 - konec hlasování se blíží!
V letošním roce se v anketě hlasuje stejně jako vloni v šesti kategoriích – muži, ženy, junioři, juniorky, jachtařské týmy a akce roku. Hlasovat mohou všichni členové Českého svazu jachtingu. Hlasování bude uzavřeno 10. 2. 2021. Slavnostní vyhlášení ankety proběhne pravděpodobně během Galavečera českého jachtingu, jehož termín a místo konání bude oznámeno, jakmile bude možné jej uspořádat.
Podrobnosti o nominovaných sportovcích ZDE
Nominace na Jachtaře roku 2020
MUŽI
Jakub Halouzka (1997)
Václav Korytář (1991)
Karel Lavický (1985)
Ondřej Teplý (1995)
Viktor Teplý (1990)
____________________________________________________________________
JUNIOŘI
Ondřej Baštář (2006) – Petr Pelnář (2008)
David Drda (2005)
Lukáš Kraus (2006)
Michal Krsička (2003) – Lukáš Krsička (2003)
Tibor Nevelöš (2006) – Adam Nevelöš (2004)
____________________________________________________________________
ŽENY
Johana Nápravníková-Kořanová (1993)
Hana Ottová (1977)
Michaela Pavlišová (2000)
Jana Slívová (1991)
Dominika Vaďurová (1993) – Sára Tkadlecová (1999)
_______________________________________________________________
JUNIORKY
Beata Dokoupilová (2008)
Klára Himmelová (2002)
Kristýna Chalupníková (2005)
Alessia Palanti (2003)
Kateřina Švíková (2001)
_____________________________________________________________________
TÝMY
BOHEMIA PRAHA Esse 850 SUGAR - Pavel Štolba, Milan Koláček, Ondřej Vachel
BLACKSTR SAILING TEAM - Jiří Zelinka, Ondřej Bobek, Alena Zelinková, Anna Havlová, Jan Havel, Josef Rynda, Jaroslav Šebek, Richard Hogg
MARBO – SK NOVÝ KNÍN TBoat T750 - Marek Obermajer, Josef Obermajer, Anita Obermajerová
MORGAN SAILING TEAM - Karel Taschner, Petr Fiala, Tomáš Vika, Pavel Winkler, Ondřej Janouch, Milan Krajčovič, Jan Zeman, Jiří Šikner
YACHT CLUB LODNÍ SPORTY BRNO - Josef Pavlovský, Fedor Kubeš, Jan Daněk, Miroslav Fanta, Jindřich Knetig, Jiří Pavlík, Ladislav Všetečka, Pavel Otevřel
_____________________________________________________________________
AKCE ROKU
Česká jachtařská liga – série závodů Lipno, Praha, Brno
Pořadatel: Yachting Holidays – Tomáš Musil
Czech Windsurfer Cup, Lipno, 10.–13. 9.
Pořadatel: Yacht Club Jestřábí – Jan Kuchař, Petr Beneš
Galavečer Jachtař roku 2019, Praha, 6. 3.
Pořadatel: ČSJ + YFA – Eva Skořepová, Pavel Winkler
McDonald`s MČR Optimist, Lipno, 25.–28. 9.
Pořadatel: ČSJ + Jachetní klub Černá v Pošumaví – Michal Lojka, Petra Lojková
MČR One Design – Česká námořní rallye, Chorvatsko, 10.–16. 10.
Pořadatel: TPS Centrum – Tomáš Stejskal, Pavel Stejskal
MMČR – Lipno regata, Lipno, 28.–30. 8.
Pořadatel: ČSJ + Jachetní klub Černá v Pošumaví – Alexander Jegorov, Václav Brabec
Slapský pohár – série závodů kajutových plachetnic na Slapech
Pořadatel: Blanka Sezemská, Jíra Havel
Soustředění dětí a mládeže tříd Optimist, ILCA 4.7, Evropa a Techno 293 na Velkém Dářku, 22. 6.–19. 7.
Pořadatel: Yacht Club Velké Dářko – Richard Kafka